Kierownik Magazynu

Łódź, łódzkie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Łódź
NR REF.: 1116497

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Magazynu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za zarządzanie magazynem oraz działaniami związanymi z jego funkcjonowaniem. Ponadto Kierownik Magazynu odpowiadać będzie za: prowadzenie inwentaryzacji ; nadzór nad prawidłowym obiegiem towarów i dokumentacji magazynowej; oraz za kierowanie i motywowanie /kontrolę pracy podległego zespołu.

Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym oraz z doświadczeniem w firmie transportowej / logistycznej na analogicznym stanowisku. Idealny kandydat ma znajomości zasad i standardów prowadzenia gospodarki magazynowej oraz obiegu dokumentów. Dodatkowo posiada min. roczne doświadczenie w zarządzanie podległymi pracownikami

Nasz Klient oferuje pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie CV.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka