Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad przyjęciami oraz wydawaniem materiału z magazynu zgodnie z zasadą FIFO – LIFO
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz koordynacja bieżących procesów magazynowych
  • opieka nad prawidłowym przepływem informacji oraz obiegiem dokumentacji magazynowej
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych, inwentaryzowanie
  • tworzenie raportów, statystyk na wewnętrzne potrzeby firmy oraz na zlecenie przełożonego
  • planowanie, organizowanie oraz nadzór pracy podległych pracowników
  • kontrola i rozliczanie podległych pracowników z realizacji przydzielonych zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie będącej jednym z liderów na rynku modułów łazienkowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania

  • aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz UDT
  • biegła znajomość zasad prowadzenia gospodarki i systemów magazynowych
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym
  • umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi, zarządzania czasem pracy własnej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji
  • wykształcenia min. średnie - preferowane kierunki logistyka, zarządzanie
  • prawo jazdy kategorii B
  • zaangażowanie w pracę i dbałość w wykonywanej pracy
  • biegłość i łatwość w pracy z komputerem, w tym pakiet MS office

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie