Opis stanowiska pracy

Naszym Partnerem, jest firma produkcyjna z branży przekąsek, wytwarzająca wysokiej jakości produkty. Jest to firma o mocnej pozycji rynkowej, oferująca swoje produkty pod znanymi na rynku markami. W związku z rozwojem firmy i dalszym podnoszeniem jej efektywności biznesowej poszukujemy osoby, która dołączy do Działu Logistyki:

Kierownik Magazynu

Możesz rozwijać swoje kompetencje i doświadczenie poprzez współudział w tworzeniu nowych standardów i procesów zarządzania magazynem, implementowanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze logistyki magazynowej. Będziesz miał/a możliwość wprowadzania własnych pomysłów na zarządzanie w tym obszarze oraz adoptowanie najlepszych znanych na rynku.

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie magazynem firmy
  • Udział w tworzeniu nowego magazynu (ponad 6.000 m2 powierzchni)
  • Kierowanie zespołem (ponad 40 osób)
  • Odpowiedzialność za zarządzanie towarami pomiędzy magazynem a produkcją
  • Bezpośrednia współpraca z produkcją w celu optymalizowania procesów
  • Zarządzanie systémem WMS
  • Współpraca z działem transportu oraz obsługi klienta

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (B2)
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • ukierunkowanie na cel
  • inicjatywa, proaktywność
  • wysoki poziom umiejętności współpracy z osobami na różnym poziomie w organizacji

Pracodawca oferuje:

  • możliwości stałego rozwoju
  • pracę w firmie o bardzo dobrej opinii rynkowej
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość udziału w organizacji nowego magazynu oraz procesach optymalizacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w zakresie doradztwa i usług związanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne