Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
 nadzorowanie działalności magazynu i procesu kompletacji i przepływu towarów, wyrobów,
 planowanie zadań dla podległych pracowników oraz kontrolowanie ich realizacji,
 zapewnienie profesjonalnej i terminowej realizacji usług magazynowych,
 dbanie o przestrzeganie przepisów BHP oraz p. poż.
 proponowanie usprawnień procesów logistycznych,
 efektywna współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie wymiany informacji o dostępności w magazynach zamówionych materiałów,
 dbanie o optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych,
 kontrola i inwentaryzacja zapasów magazynowych,
 raportowanie wyników magazynów w zakresie: jakości, produktywności, efektywności, terminowości,

Wymagania

 minimum 2 letnie doświadczenie w dużym magazynie logistycznym, zarządzaniu zespołem magazynierów i gospodarką magazynową lub produkcyjną,
 umiejętność szybkiego działania oraz dostosowywania się do zmieniających się wymagań rynku,
 mile widziane wykształcenie z zakresu logistyki lub zarządzania procesami produkcyjnymi
 znajomość obsługi komputera i programów do obsługi gospodarki magazynowej,
 odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie w prace,
 bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne.
 dyspozycyjność (praca na zmiany),

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Praca na magazynie, Praca Kadra zarządzająca