Kierownik Magazynu

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległymi magazynami na terenie Polski, zarządzanie zespołem oraz optymalizację procesów magazynowych.

Informacje o kliencie

Firma jest spółką akcyjną z polskim kapitałem. Firma posiada obecnie 31 magazynów. Firma zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona partnerów biznesowych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem koordynatorów magazynów;
  • Planowanie i udział w inwentaryzacjach;
  • Bieżąca kontrola parametrów pracy magazynów handlowych;
  • Udział w audytach magazynowych;
  • Wsparcie w zarządzaniu procesami magazynowymi w podległych magazynach handlowych w całej Polsce;
  • Rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie, monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników;
  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów;
  • Kontrola kosztów logistycznych;
  • Podejmowanie działań w celu uzyskiwania lepszej organizacji i efektywności pracy;
  • Wsparcie w zakresie zarządzania i optymalizacja procesów w całym obszarze logistyki.

Profil kandydata

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość WMS/ERP lub innych systemów magazynowych;
  • Prawo jazdy kategorii B - gotowość do częstych podróży służbowych (ok 60%);
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz skuteczne koordynowanie działań podległego zespołu;
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka;

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet sportowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page