Orienta Polska Sp. z o.o.

Kierownik Magazynu

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy:

KIEROWNIKA MAGAZYNU

Główne zadania:

  • Nadzór nad efektywną realizacją procesów logistycznych w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług,
  • Kierowanie pracą podległego zespołu,
  • Kontrola i nadzór nad kosztami w zakresie prowadzonej gospodarki magazynowej,
  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur,
  • Sporządzanie analiz mierzących efektywność procesów logistycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu strukturami organizacyjnymi w magazynie,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy oraz podejmowania decyzji,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Przyjazną atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.