Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• Nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem na magazynie
• Współpraca z działami sprzedaży oraz produkcji,
• Planowanie, nadzorowanie i kierowanie pracą podległego personelu w zakresie realizacji zamówień,
• Przygotowanie bieżących raportów i analiz,
• Dbałość o zakładaną realizację 5S
• Odpowiedzialność za KPI podległego obszaru
• Planowanie czasu pracy zespołu, zgodnie z przepisami kodeksu pracy, wewnętrznym regulaminem i zaplanowanym grafikiem miesięcznym; ustalanie planu urlopów
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i P.POŻ oraz wyposażeniem pracowników (odzież robocza, narzędzia pracy)
• Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganego poziomu produktywności oraz podejmowania działań w zakresie poprawy.

Wymagania

• Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,
• Umiejętność zarządzania zespołem – wyznaczania celów, budowania relacji,
• Bardzo dobra znajomość Excel'a,
• Znajomość programu Subiekt,
• Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
• Dyspozycyjność (praca 2 zmianowa)
• Kreatywność, pro-aktywna postawa w działaniu, orientacja na realizację celów i wyników, umiejętność ustalania priorytetów,
• Zdolność analitycznego myślenia,
• Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych pomysłów,
• Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podnoszenie własnych kwalifikacji
• Darmowy parking

Prezentacja firmy

Automationstechnik Sp. z o.o. jest zorientowanym na potrzeby Klienta pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie