Kierownik Magazynu Salonu Mody

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 0024349
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie przyjęciem towaru - odzież i akcesoria,
  • zarządzanie wymianą towaru między filiami sklepów w Polsce,
  • zarządzanie pracą zespołu magazynu,
  • zarządzanie procesami inwentaryzacji,
  • współpraca z Kierownikami i Store Managerami innych filli,
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i kurierskimi.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale magazynu,
  • komunikatywny poziom znajomości języka niemieckiego,
  • samodzielność w działaniach,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejetności analityczne,
  • znajomość pakietu Office.

Oferta:

  • Umowa o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • pracę w Międzynarodowym Domu Mody z bogatą tradycją,
  • stałe godziny pracy,
  • duże możliwości rozwoju i awansu w strukturach polskich i międzynarodowych,
  • zniżki pracownicze.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.