Opis stanowiska pracy

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza, lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce poszukuje kompetentnej osoby na stanowisko kierownika działu magazynu.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie, koordynowanie i nadzór pracy na magazynie (odszukanie na magazynie około 1500-2000 unikalnych książek; wysłanie ok. 1000 przesyłek, odłożenie na magazyn ok. 2 000 – 3000 książek dziennie)
  • kierowanie zespołem podległych pracowników (od 12-20 osób)
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów magazynowych;
  • odpowiedzialność za koordynowanie pracy podległego zespołu;
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • efektywne planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej;
  • kontrola dokumentów związanych z czynnościami magazynowymi;
  • dokonywanie systematycznej oceny pracy osób podlegających;
  • współpraca z działami współpracującymi z magazynem;
  • przygotowanie paczki do wysyłki, kompletowanie i sprawdzanie zawartości zamówień do spakowania;

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku kierowniczym;
  • Wyższe wykształcenie
  • doświadczenie w pracy w firmach wysyłkowych lub w centrach logistycznych;
  • umiejętności organizacyjne i przywódcze;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • chęć do opracowywania i wdrażania usprawnień podnoszących wydajność i komfort pracy;
  • dokładność i sumienność w działaniu;
  • komunikatywność i łatwość rozmowy;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć przyswajania wiedzy;
  • dyspozycyjność, pomysłowość oraz zaangażowanie;

Mile widziane:

  • zainteresowanie w tematyce książek
  • prawo jazdy kategoria „B”;
  • znajomość pakietu Office;

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę (po pozytywnie przebytym okresie próbnym)
  • zarobki ok. 3.500 – 4000 zł netto (podstawa+premia)
  • pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań;
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy

Forma kontaktu:

Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać poprzez "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza do młoda dynamicznie rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Logistyka, Praca HR / Kadry / Rekrutacja