Kierownik Magazynu Części Zamiennych i Narzędziowni

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta znanej i stabilnej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownik Magazynu Części Zamiennych i NarzędziowniMiejsce pracy: Warszawa
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zbudowanie zespołu i stworzenie Działu Planowania Magazynowego części zamiennych, narzędzi oraz jego optymalizację w zakresie zaangażowanego kapitału oraz poziomu dostępności części.

Zakres obowiązków:
  • Stworzenie procedur i zasad funkcjonowania działu planowania magazynowego
  • Dbałość o stan techniczny narzędzi, części zamiennych, napraw, terminowe wykonywanie przeglądów
  • Diagnozowanie oraz analiza przyczyn awarii części i narzędzi
  • Wydawanie i odbieranie sprzętu z magazynu
  • Wdrażanie nowych rozwiązań związanych z optymalizacją pracy w dziale planowania magazynowego
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w narzędziowni, dziale utrzymania ruchu, magazynie narzędziowym
  • Znajomość narzędzi do analiz magazynowych
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu zarządzania zespołem
  • Doświadczenie w tworzeniu procedur, zasad, regulaminów
  • Znajomość narzędzi Lean (5S, TPM)
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Nasz Klient oferuje:
  • Realny wpływ na rozwój Firmy i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Umowa o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.