NES Global Talent Sp. z o.o.
NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Magazynów

Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:

  • działanie zgodne z Lean Manufacturing
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu przyjmowania dostaw do magazynu, wydawania materiałów do produkcji, przyjmowania wyrobów gotowych na magazyn, wysyłek do klientów oraz prawidłową rejestracją obrotu materiałowego pomiędzy magazynami zewnętrznymi
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu inwentaryzacji oraz inwentaryzacji cyklicznej
  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków przez pracowników magazynu
  • kontrola poprawności stanów magazynowych oraz wdrażanie akcji korygujących i zapobiegawczych w przypadku rozbieżności
  • kontrola i nadzór nad zamówieniami materiałów produkcyjnych i opakowań
  • monitorowanie KPI

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, systemów ERP, pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • analityczne myślenie i zarządzanie wieloma zadaniami w tym samym czasie
  • samodzielność i elastyczność przy podejmowaniu decyzji w sytuacjach stresowych
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji
  • liczne benefity: opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny, posiłki w miejscu pracy
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.