Polargos Sp. z o.o.

Kierownik Magazynów

Od: Polargos Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Oziemkówka

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą podległego personelu oraz optymalizacja pracy magazynów
  • Zarządzanie magazynem surowców i magazynem wysyłkowym wyrobów gotowych
  • Nadzór nad terminowością realizacji wysyłek oraz przyjęć w oparciu o ustalony plan logistyczny
  • Nadzór nad prawidłowością dokumentowania obrotu magazynowego w systemie ERP
  • Nadzór nad racjonalnym wykorzystaniem urządzeń stanowiących wyposażenie magazynów
  • Organizacja transportu wewnętrznego i jego optymalizacja
  • Nadzór nad stanami magazynów wewnętrznych, zasadami wywoływania dostaw, rozliczaniem
  • Organizowanie łańcucha załadunkowego i rozładunkowego tworząc odpowiednie procedury
  • Zarządzanie zapasami wg zasady FIFO,
  • Koordynacja i nadzorowanie procesu inwentaryzacji
  • Nadzór nad tworzeniem planów pracy, rozliczaniem czasu pracy oraz naliczaniem płac dla podległych pracowników

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne/ logistyczne
  • Mile widziane doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu pracowników,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.