Opis stanowiska pracy

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko: KIEROWNIK MAGAZYNÓW

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie Magazynami Surowców i Półfabrykatów oraz Wyrobów Gotowych,
  • Zarządzanie komórką Kontroli Jakości Dostaw oraz planowanie jej rozwoju,
  • Nadzór nad podległym zespołem,
  • Nadzór nad infrastrukturą magazynów,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem towarów i dokumentacji magazynowej,
  • Prowadzenie inwentaryzacji oraz odpowiedzialność za poprawne jej rozliczanie,
  • Zapewnienie sprawnej współpracy z działami produkcyjnymi,
  • Czuwanie nad zabezpieczeniem pomieszczeń magazynowych przed kradzieżą włamaniem i pożarem oraz przestrzeganiem przepisów BHP,
  • Wdrażanie usprawnień oraz optymalizacji procesów magazynowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania i optymalnego wykorzystania powierzonych zasobów,
  • Umiejętność planowania, stawiania priorytetów, delegowania zadań,
  • Znajomość zasad i standardów prowadzenia gospodarki magazynowej oraz obiegu dokumentów.

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilność zatrudnienia - oferujemy umowę o pracę na pełny etat.

Prezentacja firmy

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie, Praca Biuro / Dokumentacja