Kierownik Logistyki

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z potrzebą optymalizacji struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Logistyki który odpowiedzialny będzie za zarządzanie i optymalizacje łańcucha dostaw

Informacje o kliencie

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze FMCG która jako lider w swoim segmencie dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesów logistycznych w łańcuchu dostaw
  • Proaktywne działanie przy wdrażaniu projektów optymalizacyjnych celem usprawnienia gospodarki magazynowej, projekty Kaizen i wdrażanie narzędzi World Class Manufacturing
  • Zapewnianie zgodności poziomu zapasów materiałowych, współtworzenie planów realizacji celów redukcji zapasów, mierzenie i raportowanie poziomu zapasów.
  • Kontrola kluczowych wskaźników KPI i zapewnienie wymaganego i poziomu
  • Współpraca z firmami transportowymi i spedycyjnymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe logistyczne
  • Minimum 5 lata doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi i logistycznymi
  • Minimum 3 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w obszarze logistyki
  • Umiejętność i doświadczenie w tworzeniu dynamicznego zespołu ukierunkowanego na realizację celów
  • Wiedza i umiejętność tworzenia, wdrażania i optymalizacji procesów logistycznych
  • Znajomość wymogów jakościowych branży spożywczej
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i analityczne
  • Znajomość Systemów Klasy ERP

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page