Kierownik Logistyki

Hays Poland

Bielsko-Biała, śląskie

Hays Poland

Bielsko-Biała
NR REF.: 1114007

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej ulokowanej w okolicach Bielska-Białej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Logistyki.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zamówieniami klientów oraz kontrola ich terminowej realizacji
  • Organizacja działu Logistyki
  • Nadzór/Organizacja wysyłek i transportów
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi
  • Kontrola stanów magazynowych. Nadzór nad pracą magazynu
  • Współtworzenie wymogów logistycznych/jakościowych dla nowych procesów;
  • Nadzór nad zamawianiem materiału i opakowań do produkcji
  • Bieżąca kontrola i nadzorowanie realizacji budżetu,
  • Negocjacje z klientami, partnerami i dostawcami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w logistyce na stanowisku kierownika min. 5 lat
  • doświadczenie w firmie z branży automotive
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP
  • mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość zagadnień związanych ze spedycją
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność pracy w stresie
  • dyspozycyjność, samodzielność, profesjonalizm
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • biegła znajomość obsługi komputer

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy