Kierownik Logistyki (M/F)

Michael Page

Trzebnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przemodelowanie i stworzenie strategii działu logistyki.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna będąca liderem rynku w swojej branży. Firma prężnie się rozwija i dokonuje kolejnych inwestycji. Firma prowadzi dynamiczną ekspansję na zagranicznych rynkach europejskich.

Opis stanowiska

  • Stworzenie i realizacja strategii działu logistyki
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem łańcucha dostaw w Polsce i za granicą
  • Zarządzanie podległymi obszarami i zarządzanie zespołem
  • Przeprowadzanie analiz logistycznych w celu obniżenia kosztów operacyjnych oraz identyfikacji możliwości usprawnienia procesów
  • Budowanie relacji i wzmacnianie pozytywnych kontaktów z Klientami poprzez stałe poprawianie poziomu obsługi
  • Optymalizacja poziomu zapasów surowców, komponentów, półwyrobów oraz wyrobów gotowych i optymalizacja aktualnych powierzchni magazynowych
  • Pełna kontrola stanów magazynowych. Zarządzanie inwentaryzacjami
  • Prowadzenie negocjacji z kluczowymi Klientami, partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych w kraju i za granicą

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Transport, Logistyka, Ekonomia)
  • Min. 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym
  • Doświadczenie w organizowaniu magazynowania, transportu i dystrybucji poza krajem
  • Znajomość SAP
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie i zdolności analityczne

Oferujemy

  • Stabilna i satysfakcjonująca praca w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w realizacji nowych projektów
  • Wysoki standard pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Trzebnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page