Kierownik Logistyki i Planowania - rekrutacja online

HRK S.A.

Kalisz, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy międzynarodowego producenta w branży FMCG, który w ramach organizacji tworzy nowe stanowisko w strukturze firmy:

Kierownik Logistyki i PlanowaniaMiejsce pracy: Kalisz

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

Dołączając do organizacji pracodawcy obejmiesz nowo tworzone stanowisko o strategicznym znaczeniu z raportowaniem bezpośrednio do Dyrektora Zakładu i COO w grupie, wzmacniając procesy łańcucha dostaw i planowania produkcji na szeroką skalę w zakładzie. Będziesz w grupie projektowej odpowiedzialnej za implementacje systemu ERP oraz optymalizację już istniejących procesów, które zostaną dostosowane do standardów grupy.

Zadania:

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie działów: łańcuch dostaw, planowanie produkcji i materiału, transport i magazynowanie
  • Maksymalizacja wydajności produkcji i pakowania poprzez optymalne planowanie zapotrzebowania
  • Optymalizacja kosztów łańcucha dostaw i prowadzenie projektów oszczędnościowych
  • Wdrożenie i optymalizacja systemu ERP jako uczestnik projektu
  • Dbałość o optymalizacje zapasu
  • Zapewnienie jak najwyższej zgodności produkcji
  • Zarządzanie obszarem wysyłki i transportu
  • Zarządzanie przepływami logistycznymi i usprawnianie ich wewnątrz zakładów i pomiędzy nimi w ramach projektów optymalizacyjnych
  • Odpowiedzialność za łańcuch dostaw w fabryce i magazynowanie

Wymagania:
  • Doświadczenie w skalowaniu firmy, budowie procesów i standardów
  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe lub ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na stanowisku kierowniczym związanym z  łańcuchami dostaw lub planowaniem - jest wymogiem koniecznym
  • Język angielski na wysokim poziomie to umiejętności niezbędne, umiejętności te wykorzystywane są w codziennej pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - jest wymogiem koniecznym
  • Szerokie doświadczenie logistyczne: planowanie, obsługa klienta, budżetowanie, poprawa przepływu procesów
  • Znajomość merytoryczna wskaźników rotacji, zapas bezpieczny, zdolności produkcyjne, wydajność produkcji
  • Bardzo dobra znajomość Excel i systemów klasy ERP
  • Mile widziane umiejętności zarządzania projektami
  • Doskonałe umiejętności planistyczne, pozwalające łączyć długofalowe wizje i strategie z krótkoterminowym planem koniecznych działań
  • Chęć ciągłego doskonalenia siebie i organizacji, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń oraz gotowość do dzielenia się nią z innymi współpracownikami, uwzględniając kierunki strategiczne firmy
  • Gotowość do poszukiwania nowych, przełomowych, niestandardowych rozwiązań oraz dążenie do ich wdrożenia w celu budowania przewagi konkurencyjnej firmy

Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
  • Samochód służbowy
  • Udział w projekcie wdrażania nowoczesnych metod zarządzania i produkcji w zakładzie
  • Stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.