Kierownik linii produkcyjnej (k/m/t) w fabryce przetwórstwa mięsnego!

ZeitNah GmbH Personaldienste

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Kierownik linii produkcyjnej (k/m/t) w fabryce przetworstwa miesnego!

Jako skuteczna agencja rekrutacyjna poszukujemy zmotywowanych oraz wykwalifikowanych pracowników w obszarze OWL, którzy poszukują interesujących miejsc pracy w znanych firmach w regionie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dobre perspektywy kariery i opcje przejęcia.

Dla naszego rekomandowanego klienta zajmujacego sie przetworstwem drobiu poszukujemy od zaraz kierownika produkcji (m/k/t) na stanowisku ,,Garraum’’

Pozycja koncentruje się na optymalnej, wydajnej konwersji i demontażu, wyposażeniu, regulacji i kontrolowaniu systemu gotowania biorac pod uwage specyfikacje jakosci oraz przepisy BHP.

Twoje zadania:

  • Przygotowanie linii do gotowania z przodu piekarnika,
  • Dokladna regulacja ustawien piekarnika ( przed rozpoczeciem pracy, podczas smazenia oraz po wyjsciu z piekarnika)
  • Kontrolowac nadchodzace oraz wychodzace produkty z piekarnika
  • Odprowadzac wychodzace z piekarnika produkty i kierowac je do odpowiednich dzialow pakowania.
  • Ciagla kontrola jakosci tworzonego produktu
  • Stosowanie zasad bezpieczenstwa i higieny na stanowisku pracy.

Twoj profil:

  • Zdobyles pierwsze doswiadczenie zawodowe przy produkcji zywnosci na wiadacej pozycji
  • Jestes dobrze zorganizowany i lubisz brac odpowiedzialnosc w miejscu pracy
  • Znasz dokladnie zasady higieny i bezpieczenstwa pracy
  • Znasz dobrze niemiecki w mowie i w pismie, dzieki czemu mozesz czytac przepisy oraz dobrze zrozumiec i wydawac polecenia.
  • Jestes dostapny do pracy na dwie zmiany( pierwsza lub druga zmiana naprzemiennie co tydzien) Pierwsza zmiana trwa od 3:00 do 13:00 oraz druga zmiana trwa od 12:45 i trwa do 22:45.

Oferujemy:

  • Umowe o prace na pelen etat
  • Miejsce pracy w Delbrück
  • Punktualne oraz konstruktywne wynagrodzenie operte o taryfikator IGZ 13€/ godzina
  • Dlugotrwale zatrudnienie w pozytywnym miejscu pracy
  • Dobre zakwaterowanie na poczatek wspolpracy.

Twoje perspektywy w ZeitNah:

- W naszej Firmie klient moze oczekiwac interesujacego oraz zroznicowanego srodowiska pracy z najlepszymi warunkami. Atrakcyjna i uczciwa platnosc zgodna z taryfa IGZ z wieloma uslugami specialnymi, takimi jak swiateczne i urlopowe premie oraz w 100% platne dni wolne ustawowo, co jest oczywistoscia. Twoja osobista osoba kontaktowa towarzyszy Ci indywidualnie na nowej sciezce kariery.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoje zgloszenie z informacja o Twojej najzlizszej dacie rozpoczecia.

Nalezy pamietac, ze skladajac wniosek przez e-mail wyrazasz zgode na nasza polityke prywatnosci dotyczaca naszego procedu skladania wniosku, a tym samym zgadzasz sie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulacjami o ochronie o danych osobowych.

Prezentacja firmy

Jako skuteczna agencja rekrutacyjna poszukujemy zmotywowanych ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie