Kierownik Łańcucha Dostaw

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Łańcucha Dostaw

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Miejsce pracy: Zagórz

Zadania / obowiązki:

  • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych: planowania produkcji, logistyki produkcji, gospodarki magazynowej, procesów inwentaryzacyjnych, koordynacja łańcucha dostaw oraz terminowego przepływu materiałów,
  • Analiza procesów oraz zarządzanie projektami w ramach podległego obszaru,
  • Optymalizacja przepływu zewnętrznego i wewnętrznego,
  • Nadzorowanie oraz koordynowanie prac podległego zespołu (delegowanie zadań, rozwój, motywowanie),
  • Optymalizacja kosztów logistycznych, procesów pracy i czasu związanych z poprawnym funkcjonowaniem działu,
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień Klientów w oparciu o prawidłowy przepływ towarów w podległym obszarze,
  • Odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne,
  • Realizacja celów budżetowych, poprzez poszukiwanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów logistycznych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 3 lata,
  • Doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw/ logistyki lub pokrewnym min. 4 lata,
  • Wykształcenie wyższe (łańcuch dostaw, logistyka, zarządzanie - Politechnika),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Narzędzia pracy,
  • Możliwość zapewnienia miejsca w hotelu przyzakładowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"