Kierownik Lakierni (lakierowanie na mokro)

Hays Poland

Szczecin, zachodniopomorskie

Hays Poland

Szczecin
Szczecin
NR REF.: 1143111

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przygotowaniem i wykonaniem planów produkcji
  • Koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu w dziale lakierni 12 osób
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników
  • Nadzór nad wykonaniem robót z uwzględnieniem wymaganej jakości wynikającej z dokumentacji technicznej (kontrola wyrobu produktu)
  • Współpraca z wewnętrznym oraz zewnętrznym inspektorem Frosio
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. podczas malowania i paskowania, kontrola sprzętu do lakierowania i oprzyrządowania, kontrola materiałów dodatkowych i pomocniczych
  • Utrzymywanie w należytym stanie technicznym wyposażenia lakierni zgodnie z normami BHP oraz sprzętu natryskowego
  • Raportowanie i ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale lakierni / malarni (lakierowanie na mokro)
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Komunikatywna znajomość języka anielskiego lub niemieckiego
  • Znajomości pełnego procesu malowania elementów, przygotowania powierzchni i ochrony przed korozją
  • Umiejętności zarządzania zespołem

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy i rozwoju w nowoczesnej lakierni
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy