Kierownik Laboratorium

CMC Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Oferujemy:

  • Praca od zaraz
  • Zatrudnienie w CMC Poland sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę – stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów socjalnych – program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover, program sportowy MultiSport, dofinansowania do wypoczynku
  • Godziny pracy 7:00- 15:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie, zmiany oraz zatwierdzanie dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością laboratorium w oparciu o wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • Uczestniczenie w ocenie biegłości laboratoriów badawczych
  • Planowanie inwestycji wydziału
  • Planowanie i realizacja remontów i konserwacji, dbałość o legalizację sprzętu
  • Wdrażanie nowych technik analitycznych oraz ich walidacja
  • Nadzorowanie procesów badawczych
  • Okresowa kontrola pracy urządzeń analitycznych z wykorzystaniem technik statystycznych
  • Podejmowanie decyzji dot. udziału laboratorium w międzynarodowych badaniach biegłości
  • Powoływanie zespołów realizujących działania korygujące lub zapobiegawcze
  • Optymalizacja kosztów w nadzorowanym obszarze

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (magister chemii)
  • Znajomość metod chemii klasycznej i instrumentalnej
  • Znajomość metod i narzędzi statystycznych
  • Znajomość wymagań Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację
  • Certyfikat audytora wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy