Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatkę/a do pracy na stanowisko:

Kierownik Laboratorium

Miejsce pracy: Koszalin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – diagnosta laboratoryjny (konieczne posiadanie specjalizacji)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość rynku medycznego
  • dyspozycyjność, samodzielność, dyscyplina wewnętrzna, inicjatywa i duże zdolności organizacyjne
  • samodzielne podejmowanie decyzji
  • doskonałe umiejętności komunikowania się i pracy zespołowej
  • umiejętność korzystania z komputera, programów Excel, Word oraz Internetu
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • doskonałą atmosferę pracy
  • narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji i CV z dopiskiem „Rekrutacja-Koszalin” do 31 maja br.

Ponadto prosimy o załączenie do swojej aplikacji poniższą klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Prezentacja firmy

SYNEVO Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Kontrola jakości