Kierownik laboratorium mikrobiologii

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1135573

Zakres obowiązków
Planowanie bieżących prac oraz rozwoju działalności pracowni i sporządzanie sprawozdań z ich wykonania, Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
Nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych
Organizowanie pracy zespołu oraz podział zadań między pracownikami kierowanego laboratorium, Utrzymywanie systemu zarządzania jakością w laboratorium Nadzór nad terminowym wykonaniem zleceń w laboratorium oraz monitorowanie ważności wyników
Opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja istniejących pod kątem efektywności ekonomicznych

Wymagania Wykształcenie kierunkowe, ukończona specjalizacja z mikrobiologii
Praca w systemie dwuzmianowym – godz. 7.00 i 11.00
Doświadczenie zawodowe/staż pracy mile widziane w kierowaniu zespołem pracowników min. rok
Umiejętność organizowania pracy,
Umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych,

Predyspozycje osobowe
Samodzielność, decyzyjność i umiejętności komunikacyjne,
Sumienność, inicjatywa, operatywność

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów
Służbowy telefon oraz laptop
Dużą samodzielność i odpowiedzialność wykonywanej pracy w dobrze wyposażonej pracowni
Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji Opieka medyczna
Zniżki na nasze usługi dla Pracowników i ich rodzin
Bardzo dobrą atmosferę pracy

Start date: Marzec
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland