Kierownik Laboratorium Mikrobiologicznego

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Ujeździec Mały, dolnośląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ujeździec Mały

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Praca na produkcji

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie, dla naszego Klienta, reprezentującego branże produkcyjną, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Organizacja pracy laboratorium i rozwój zespołu,
  • Postępowanie zgodnie z wytycznymi procedury zarządzania wyrobem i jego zmianą.
  • Postępowanie zgodnie z wytycznymi procedury projektowania wyrobu.
  • Raportowanie postępów prac do przełożonego zgodnie z obowiązującym systemem zarządzania.
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników.
  • Rozliczanie podległych pracowników z wykonywanych zadań zgodnie z obowiązującym systemem zarządzania.
  • Wykonywanie prac analitycznych, pomiarów i analiz próbek z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i programów komputerowych.
  • Prowadzenie bieżących kontroli prawidłowości działania wyposażenia do pomiarów i badań, pojemności naczyń pomiarowych, przydatności materiałów pomocniczych, okresów trwałości i ilości odczynników stosowanych w Pracowni oraz zapisów zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością. Modyfikacja istniejących, opracowywanie, walidacja nowych metod badań i pomiarów.
  • Przestrzeganie zasad i doskonalenie systemu zarządzania dotyczącego jakości w laboratorium zgodnie z aktualnym wydaniem normy PN-EN ISO/IEC 17025.
  • prowadzanie nowych projektów w zakresie jakości mikrobiologicznej oraz nowoczesnych metod analitycznych,
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w Laboratorium.
  • Bieżące prowadzenie zapisów z badań, kart kontrolnych, protokołów w specjalistycznym oprogramowaniu komputerowym zarządzającym pracą w Laboratorium.
  • Przygotowywanie zapotrzebowania na odczynniki, materiały pomocnicze i usługi.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu mikrobiologia żywności i pokrewne
  • Znajomość norm i systemów zarządzania jakością (ISO, IFC, BRC)
  • Min. 3 letnie doświadczenie jako mikrobiolog w branży FMCG lub w akredytowanym laboratorium badawczym zajmującym się badaniem żywności
  • Znajomość metod oznaczeń mikrobiologicznych dokonywanych w przemyśle mięsnym
  • Doświadczenie w współpracy z zewnętrznymi jednostkami badawczymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, terminowość i dobra organizacja czasu pracy własnej oraz podległego personelu
  • otwartość na ciągłe podnoszenie kwalifikacji własnych i podległego personelu

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne warunki pracy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet pozapłacowych benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.