Kierownik Laboratorium Fizykochemicznego

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Laboratorium FizykochemicznegoMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu;
  • Nadzorowanie pracy Laboratorium Fizykochemicznego
  • Koordynowanie poprawności wykonywanych przez zespół badań laboratoryjnych;
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Zatwierdzanie surowców do produkcji
  • Nadzorowanie postępowania z wyrobem niezgodnym z wymaganiami;

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w zarządzaniu laboratorium fizykochemicznym nabyte w branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej lub pokrewnej;
  • Wykształcenie wyższe: Chemia, Procesy chemiczne, Biotechnologia, Technologia Żywności lub pokrewne;
  • Znajomość przepisów prawnych związanych z branżą FMCG;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę jest warunkiem koniecznym;

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie, której marki cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów na całym świecie
  • Praca w laboratorium wyposażonym w nowoczesny sprzęt
  • Benefity; prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie wyżywienia
  • Możliwość szlifowania języka angielskiego w codziennej pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Duża samodzielność i decyzyjność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.