Kierownik Laboratorium EMC

Bochnia, małopolskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • zarządzanie i organizacja pracy laboratorium EMC
  • koordynowanie pracą podległych pracowników
  • opracowanie nowych oraz modyfikacja istniejących procedur pomiarowych
  • przygotowanie nowych oraz modyfikacja istniejących wzorów raportów pomiarowych EMC
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją pomiarową
  • wykonywanie pomiarów
  • zarządzanie jakością

  • masz minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, fizyka, elektrotechnika)
  • znasz w praktyce zagadnienia EMC
  • masz doświadczenie w pracy z dokumentami normalizacyjnymi
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu elektroniki
  • posługujesz się językiem angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją
  • masz doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i dokładną

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • możliwość rozwoju oraz szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój