Kierownik / Koordynator Robót Drogowych

Michael Page

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie prowadzenia prac drogowych, dobrze czujesz się w analizach umów, jesteś nastawiony na realizacje celu i poszukujesz pracy stacjonarnej- ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z największych Generalnych Wykonawców, który w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osób które będą odpowiedzialne za prowadzenie po realizacyjnej obsługi projektów.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Wyszukiwanie i negocjacje z podwykonawcami,
  • Prowadzenie uzgodnień z zamawiającym,
  • Analiza budżetu i harmonogramu prac,
  • Analiza dokumentacji kontraktowej i powykonawczej,
  • sporadyczne jednodniowe wyjazdy w delegacje ( 1 dzień w tygodniu)

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe techniczne,
  • Posiadają uprawnienia budowlane w specjalności drogowej bez ograniczeń,
  • posiadają doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi w branży drogowej,
  • znają lokalny rynek dostawców i podwykonawców,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia prac gwarancyjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, bardzo atrakcyjny system premiowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy ( min. samochód).

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olsztyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page