Kierownik / koordynator produkcji i magazynu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy działu produkcji oraz magazynu we współpracy z dyrektorem oddziału, a także strukturami centralnymi. W zakresie produkcji dba o bezpieczną, ekonomiczną, jakościową i terminową realizację planu produkcyjnego. Zarządza także operacjami magazynowania i dystrybucji oraz nadzoruje sprawny odbiór, składowanie i wysyłkę produktów.

Zakres zadań:

  • Planowanie produkcji oraz dbałość o realizację prac zgodnie z harmonogramem,
  • Decydowanie o zakupie nowych maszyn, nadzorowanie ich poprawnego wykorzystania, zgłaszanie ewentualnych usterek do serwisu/ konserwacji,
  • Nadzór nad procesami logistycznymi - tj. zarządzanie zapasami, przyjęciami towarów, ich magazynowaniem i dystrybucją,
  • Dbałość o realizację standardów bezpieczeństwa, wydajnościowych i jakościowych,
  • Współpraca z różnymi działami, zespołami i firmami, np. dostawcami, menedżerami, klientami, firmami transportowymi,
  • Nadzorowanie i motywowanie zespołu pracowników (kilka osób),
  • Raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania Pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie z obszaru zarządzania i inżynierii produkcji, mechaniki i budowy maszyn, inżynierii chemicznej i procesowej lub podobne,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania produkcją i magazynem/ logistyką, planowania produkcji,
  • Wiedza i umiejętności w zakresie harmonogramowania i monitorowania produkcji oraz procesów logistycznych w firmie produkcyjnej,
  • Kompetencje managerskie związane z zarządzaniem małym zespołem,
  • Biegła znajomość Excela; doświadczenie w systemie SAP jest dodatkowym atutem,
  • Co najmniej średniozaawasowana znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą (bezpośrednio u Pracodawcy, nie przez agencję),
  • Stałe godziny pracy poniedziałek - piątek, 7-15,
  • Pracę w małym oddziale dużej organizacji o wieloletniej tradycji i ugruntowanej, stabilnej pozycji,
  • Pracę w małym, zaangażowanym zespole,
  • Zaufanie do kompetencji pracownika i dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • Komfortowy, przyjazny proces wdrożenia.

Numer referencyjny: PWM/WAŁ/10.20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.