Kierownik Kontrolingu Fabryki

HRK S.A.

Włocławek, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno – dystrybucyjna zlokalizowana około 100 km od Warszawy (kierunek zachodni). Przed osobą na stanowisku Kierownika Kontrolingu stawiamy wyzwanie jakim jest zarządzanie finansami dużej fabryki, oferujemy pracę w dynamicznym i rozwojowym środowisku.

Kierownik Kontrolingu FabrykiMiejsce pracy: Włocławek

Zadania:

  • Odpowiedzialność za kwestie kontrolingowe i księgowe w spółce,
  • Zarządzanie podległym zespołem składającym się z analityków i księgowych,
  • Organizacja oraz nadzór nad procesem budżetowania i prognozowania,
  • Przygotowanie analiz rachunku zysków i strat,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie długoterminowego planu finansowego,
  • Interpretacja danych finansowych,
  • Przygotowanie raportów na potrzeby zarządu,
  • Implementacja procesów i narzędzi w celu poprawy efektywności raportowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • 4-6 lat doświadczenia w działach finansów/kontrolingu,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel),
  • Język angielski – bardzo dobry.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.