Kierownik Kontraktu

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, jednego z największych Generalnych Wykonawców działającego na terenie całej Polski poszukujemy:

Kierownik KontraktuMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Zarządzanie i organizacja Kontraktu inwestycyjnego (inwestycje kubaturowe);
  • Przygotowanie budżetu budowy oraz harmonogramu realizacji;
  • Nadzór nad pracownikami sił własnych oraz podwykonawców;
  • Wybór i kontraktacja dostawców materiałów oraz podwykonawców;
  • Kontrola i optymalizacja kosztów oraz jakości wykonania całości prac budowlanych;
  • Aktualizacja harmonogramu budowy;
  • Kontrola poprawności sporządzonych rozliczeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczonej w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności kierowania zespołem;
  • Zdolności kierownicze i organizacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowa o Pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Samochód służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.