Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Kierownik Kontraktu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • nadzór nad jakością, terminowością i dyscypliną finansową prowadzonych prac w trakcie realizacji kontraktu,
  • analizowanie budżetu ofertowego oraz przygotowywanie budżetu realizacyjnego budowy, zarządzanie finansowe oraz bieżące kontrolowanie i analizowanie budżetu w trakcie trwania budowy,
  • opracowywanie projektu organizacji robót - wybór optymalnego wariantu realizacji kontraktu,
  • uczestniczenie w odbiorach końcowych budowy,
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji jakościowej; koordynowanie robót własnych i realizowanych przez podwykonawców,
  • organizowanie i uczestniczenie w naradach roboczych,
  • rozliczanie finansowe kontraktu i zatwierdzanie dokumentacji podwykonawczej kontraktu do przejęcia przez serwis gwarancyjny,
  • analiza ryzyka, bieżące monitorowanie i kontrola ryzyka, opracowanie działań zapobiegawczych i naprawczych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe,
  • wykształcenie podyplomowe z zakresu zarządzana lub ekonomicznie – mile widziane,
  • min. 6 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach zarządzających budową (Kierownik Budowy/Kierownik Kontraktu) po stronie Generalnego Wykonawcy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy realizacji dużych inwestycji kubaturowych (min. 30 mln zł)
  • dobra znajomość MS Project, Auto CAD oraz Norma,
  • dobra znajomość MS Office – szczególnie MS Excel, MS Word,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem,
  • komunikatywność i bardzo dobra organizacji pracy własnej,
  • mobilność na terenie Polski zachodniej.

Oferujemy

  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.