Kierownik Kontraktu

HRK S.A.

Bielsk Podlaski, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta - firmy z branży produkcji i budowy domków modułowych poszukujemy:

Kierownik KontraktuMiejsce pracy: Bielsk Podlaski

Zadania:

  • Całościowy nadzór nad realizacją kontraktu,
  • Opracowanie budżetu realizacji inwestycji,
  • Sporządzanie i kontrolę realizacji harmonogramu oraz budżetu kontraktu,
  • Przegląd i kompletowanie dokumentacji projektowej budowy,
  • Powoływanie i nadzór nad pracami podwykonawców,
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych i wykonawczych,
  • Przygotowywanie obiektu oraz kompletnej dokumentacji podwykonawczej i odbiorczej do przekazania Inwestorowi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalność budownictwo,
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu lub łączone ze stanowiskiem Kierownika Budowy, mile widziane doświadczenie na rynku skandynawskim lub innych rynkach zagranicznych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Wskazane posiadanie uprawnień do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjnobudowlanej bez ograniczeń,
  • Umiejętności negocjacyjnych i analitycznych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.