Kierownik Kontraktu/ Kierownik Budowy

Park-M

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Park-M to lider rynku architektury krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni. Od ponad 15 lat wyznaczamy standardy i kreujemy trendy w architekturze krajobrazu. Z pasją, wiedzą, kompleksowo.
Szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, profesjonalnym i innowacyjnym zapleczem sprzętowym, własną bazą transportową. Dzięki odpowiedzialności za realizacje najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce oraz obecności na międzynarodowych rynkach, jesteśmy zaufanym partnerem najbardziej wymagających Klientów.

Przygotowując się do realizacji kolejnych projektów, poszukujemy w całej Polsce kandydatów którzy dołączą do zespołów dwóch pionów operacyjnych, na stanowisku

Miejsce pracy: stacjonarnie Kraków oraz cała Polska

Nasz Pion Budownictwa zajmuje się realizacją specjalistycznej oferty zagospodarowania terenów wokół budynków oraz przestrzeni miejskiej, która zawiera budowę skwerów parków, zielonych dachów, promenad i bulwarów.

W ramach Pionu Ogrody i Parki kreujemy przestrzenie, których piękno nie znosi kompromisów, a użyteczność pozwala się nim cieszyć przez lata.

Do zadań osoby na stanowisku Kierownik Kontraktu/ Kierownik Budowy należą:
• udział w przygotowaniu ofert, pomoc w przygotowywaniu kosztorysów projektowych i inwestycyjnych,
• nadzorowanie i koordynacja robót,
• współpraca z inwestorem, projektantami i podwykonawcami,
• kontrola budżetu i rozliczanie wykonanych prac,
• prawidłowe prowadzenie dokumentacji technicznej i formalno-prawnej,
• uczestnictwo w odbiorach.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
• wykształcenia średniego lub wyższego, pożądane wykształcenie bliskie kierunkami do realizowanych przez nas projektów;
• doświadczenia zawodowego w prowadzeniu inwestycji związanych z kompleksowym zagospodarowaniem terenów,
• doświadczenia w prowadzeniu prac w systemie „zaprojektuj-wybuduj”,
• mile widziane jest doświadczenie w zakresie terenów wpisanych do rejestru zabytków,
• od kandydatów do pracy w Pionie Budowlanym oczekujemy dodatkowo uprawnień konstrukcyjno - budowlanych do samodzielnego kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń - preferowane posiadanie uprawnień od co najmniej 4 lat, mile widziane będzie także doświadczenie w branży drogowej oraz wodno-kanalizacyjnej,
• od kandydatów do pracy w Pionie Parki i Ogrody oczekujemy bardzo dobrej znajomości rynku i echnologii (ogrodnictwo, architektura krajobrazu), podstawowej znajomości ustawy o ochronie środowiska i umiejętności projektowania ogrodów.

Nasza firma oferuje:
• uczestnictwo w prestiżowych projektach i inwestycjach oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku architektury krajobrazu,
• stabilną pracę i bardzo dobre warunki pracy,
• pakiet prywatnej opieki medycznej po 3 miesiącach pracy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aplikowania. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Park-M zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem terenów zi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie