Kierownik Kontraktu branży sanitarnej - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Kontraktu branży sanitarnejMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • bieżąca koordynacja oraz nadzór nad realizacją prac budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC,
  • koordynacja i bieżąca współpraca z dostawcami, podwykonawcami, rozliczanie postępu prac,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • realizacja prac zgodnie z zapisami umów,
  • terminowe tworzenie i przestrzeganie harmonogramu prac,
  • bieżąca współpraca oraz koordynacja prac z inwestorem,
  • analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych kontraktów w ramach założonego budżetu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie branży sanitarnej,
  • doświadczenie w wykonywaniu wycen, budżetów, optymalizacji oraz kontraktowaniu robót z zakresu branży instalacji sanitarnej,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności sanitarnej,
  • wiedza z zakresu przygotowywania ofert przetargowych, wyłaniania wykonawców poszczególnych pakietów robót,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącym jednym z liderów wśród Generalnych Wykonawców Instalacji Sanitarnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo rozliczenia delegacji i dodatek za rozłąkę,
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.