Kierownik Kontraktu - Branża Sanitarna - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy będącej generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i elektrycznych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Kontraktu - Branża SanitarnaMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • koordynacja zadań zespołu (Inżynier budowy, Kierownik robót, pracownicy produkcyjni)
  • zarządzanie zasobami środków produkcji na przydzielonych kontraktach
  • aktualizacja budżetu kontraktu
  • optymalizacja procesów budowy
  • negocjacje i wybór podwykonawców i poddostawców
  • znajomość rynku podwykonawców umożliwiająca samodzielne pozyskanie zasobów do realizacji zadania i ich wdrożenie (zatwierdzenie), a także opracowywanie kalkulacji powykonawczej
  • dbanie o harmonogramy finansowe
  • realizacja planów miesięcznych - sprzedaży i kosztów
  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej, ustalanie procesów technologicznych
  • kontrola postępu prac

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 lata pracy na stanowisku Kierownika Kontraktu, Kierownika Projektu poprzedzona doświadczeniem na stanowisku KR w firmie branżowej
  • realizacja jako kierownik kontraktu budów o wielkości 5-10 mln lub większych w instalacjach HVAC
  • praca w firmie o podobnym profilu
  • dyspozycyjność do pracy delegacyjnej
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • rozwinięte kompetencje interpersonalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • stabilizację zatrudnienia
  • udział w ciekawych projektach
  • pakiety świadczeń socjalnych
  • benefity - m.in. ubezpieczenie grupowe na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • auto służbowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • premię kwartalną i uznaniową
  • dodatki delegacyjne
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.