Kierownik Kontraktów Kluczowych Warszawa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej z międzynarodowym kapitałem poszukujemy:

Kierownik Kontraktów Kluczowych WarszawaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Sprzedaż produktów firmy poprzez m.in. monitoring portali branżowych, bezpośrednich kontaktów z klientami, poszukiwania nowych klientów na podległym obszarze (woj. mazowieckie);
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie umów;
  • Realizacja wyznaczonych wspólnie celów sprzedażowych;
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji;
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych;
  • Obsługa kontraktu pod kątem realizacyjnym i finansowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa;
  • Znajomość branży budowlanej;
  • Biegła zanjomość programu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Narzędzia pracy - samochód, telefon, laptop;
  • Możlwość podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.