Kierownik Konstrukcji Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy inżynierskiej, lidera w swojej branży, poszukujemy:

Kierownik Konstrukcji ElektrycznychMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zarzadzanie kilkuosobowym zespołem konstruktorów;
  • Udział w projektach interdyscyplinarnych;
  • Nadzór nad realizacją projektów elektrycznych w nowo powstających maszynach i prototypach oraz usprawnianie już istniejących urządzeń;
  • Aktualizacja dokumentacji projektowych;
  • Weryfikacja instrukcji montażowych, usprawniających produkcję maszyn i poprawny montaż;
  • Weryfikacja urządzeń i komponentów do certyfikacji;
  • Wsparcie merytoryczne w procesie budowy maszyn prototypowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (Elektrotechnika, Mechatronika);
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji niskonapięciowych;
  • Uprawnienia SEP- E do 1 kV;
  • Znajomość przepisów i norm projektów elektrycznych;
  • Umiejętność analizy warunków pracy urządzeń;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację;
  • Zmysł projektowy, doświadczenie w projektowaniu;
  • Zorientowanie na nowinki techniczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w kreatywnym i rozwojowym środowisku;
  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnej);
  • Pakiet dodatków (opieka medyczna, dofinasowanie do karty sportowej, ubezpieczenie);
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Premie kwartalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.