KIEROWNIK/ KIEROWNICZKA ZMIANY

Prowansja Sp. z o.o.

Rumia, Wejherowo, Gdynia, pomorskie

Od:

Ogólnopolska firma skupiająca sieć restauracji poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy – THAI WOK RUMIA

Obowiązki

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie lokalu (kontrola pracowników, jakości produktu i serwisu)
  • Praca przy przygotowywaniu dań i szkolenie personelu podstawowego
  • Współudział w realizacji planów budżetowych

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny
  • Doświadczenie w gastronomii i obsłudze Klienta
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz efektywnego motywowania
  • Zapał do pracy, zaangażowanie i sumienność
  • Umiejętności planowania i analizy kosztów lokalu
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w systemie zmianowym również w weekendy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

Jeżeli jesteś zaangażowaną osobą z pozytywnym nastawieniem, lubiącą pracę w młodym zespole to zapraszamy właśnie do nas!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”