Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/01/2019.

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie pracą personelu, delegowanie zadań i dbanie o jakość obsługi Klienta
  • wdrażanie zaleceń promocyjnych i realizacja celów sprzedażowych
  • nadzór nad stosowaniem procedur i technik efektywnej sprzedaży
  • realizacja założeń budżetowych
  • rozliczanie kosztów stałych i zmiennych
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
  • kontakty z dostawcami, podwykonawcami, przyjmowanie i rozliczanie dostaw
  • nadzorowanie stanu magazynowego i zakupów (włącznie z terminami przydatności artykułów FIFO)
  • ustalanie grafiku pracy zespołu, dbałość o optymalizacje zatrudnienia, wdrożenia nowych pracowników, szkolenia
  • dbałość o ekspozycje produktowe, wystrój, wdrażanie zaleceń promocyjnych
  • współpraca z Centralą w zakresie organizacji remontów, modyfikacji itp.
  • sporządzanie raportów dot. funkcjonowania Kawiarni
  • reprezentowanie firmy przed lokalnymi władzami i służbami (Sanepid, PIP itp.)

WYMAGANIA:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Kawiarni/Cukierni
  • znajomość procedur i zasad podawania ciast i napojów gorących
  • doświadczenie w zarządzaniu grupami pracowniczymi
  • znajomość programów Gastro POS, Gastro Szef lub pokrewnych
  • aktualna książeczka SANEPID

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

*oferta pracy stałej

Agencja Pracy FallWork nr cert. 6231

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Catering / Gastronomia , Praca Inne , Praca Obsługa klienta