Kierownik Kancelarii Podatkowej

Kancelaria Podatkowa Kwartet Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

organizacja pracy biura,
nadzór nad pracą księgowych,
uczestnictwo w rekrutacji nowych pracowników,
wsparcie merytoryczne,
audyt wewnętrzny,
obsługa Klientów biura,
raportowanie wyników zespołów,
optymalizacja pracy, poprawa efektywności świadczonych przez biuro usług,
wdrażanie nowych technologii.

Oferujemy:

pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie,
samodzielne, niezależne stanowisko,
sympatyczną atmosferę pracy (młody i zgrany zespół),
premie za wydajność i efektywność pracy,
dodatkowe benefity pozapłacowe,
pyszną kawę, wiele rodzajów herbat,
dogodny dojazd
możliwości rozwoju zawodowego, obejmowania coraz szerszego zakresu obowiązków.
Możliwość uzyskania mieszkania w Katowicach

Wymagania

Oczekiwania:

niezbędne wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownik biura rachunkowego minimum 3 lata,
wykształcenie wyższe: Finanse i Rachunkowość lub pokrewne,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
doświadczenie w obsłudze Klienta,
doświadczenie we wdrażaniu optymalizacji pracy (lean management),
dokładność, skrupulatność, dociekliwość,
umiejętność sporządzania raportów finansowych,
umiejętność pracy pod presją czasu,
komunikatywny angielski,
chęć rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy z zakresu księgowości i zdobywania coraz szerszych kompetencji w tej dziedzinie.

Mile widziane współpraca na zasadzie b2b
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prezentacja firmy

Nasza Kancelaria funkcjonuje od 1991 roku w Katowicach-Ochojcu pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse