Kierownik Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent posiadający zakład na pograniczu województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik JakościMiejsce pracy: Zachodniopomorskie

Podstawowe obowiązki:
•    Zarządzanie zespołem pracowników
•    Budowanie i wdrażanie strategii jakościowej
•    Inicjowanie działań i realizacja projektów udoskonalających system zarządzania jakością
•    Tworzenie dokumentacji operacyjnej, wymogów oraz procedur jakościowych dla procesów i produktów
•    Weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych
•    Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych
•    Nadzór nad niezgodnościami oraz wdrażanie działań korygujących
•    Rozpatrywanie reklamacji klientów
•    Wnioskowanie i wdrażanie zmian technologicznych w procesie produkcji
•    Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, nadzór nad prawidłową pracą wydziałów produkcyjnych poprzez stały nadzór technologiczny w toku produkcji i współpraca z działem produkcji.

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: zarządzanie jakością)
•    Doświadczenie w zarządzaniu obszarem jakości w firmie produkcyjnej
•    Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•    Wiedza z zakresu technologii produkcji
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Mile widziana wiedza i praktyczna znajomość narzędzi Lean Management
•    Samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań
•    Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
•    Pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem
•    Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
•    Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne benefity
•    premię oraz możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.