Kierownik Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

opole, opolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, nowoczesnej i prężnie działającej firmy produkcyjnej z branży technicznej, posiadającej kilka zakładów w zlokalizowanych w centralnej i południowo-zachodniej Polsce  i należącej do dużej międzynarodowej grupy, w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową działu jakości i zarządzania jakością, poszukujemy doświadczonego Managera na stanowisko:

Kierownik JakościMiejsce pracy: opole

Szukasz rozwoju? Jesteś ambitny i lubisz wyzwania? Twój obecny pracodawca ma kłopoty?  – ta oferta jest dla Ciebie !

Zadania:

Zarządzanie kilkuosobowym działem i kompleksowa rozbudowa działu jakości, stworzenie struktury (jakość operacyjna + systemy), przenoszenie dobrych praktyk jakościowych pomiędzy zakładami zlokalizowanymi w centralnej i południowo-zachodniej Polsce (w promieniu ok. 200km). Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych na produkcji, kontrola nad stosowaniem wymaganych norm jakościowych oraz wszelkich oczekiwań klientów. Kontakt z klientem, koordynowanie procesu reklamacji. Osoba raportuje bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym działem jakości jak i w systemach zarządzania jakością w firmie produkcyjnej z branży technicznej np. automotive, produkcja opakowań (nie FMCG, spożywka)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe z zakresu zarządzania jakością)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z zagraniczną centralą firmy)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych i norm ISO 9001, 14001 oraz BRC IoP
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (zakłady + klienci)
  • Mile widziani kandydaci z centralnej oraz południowo-zachodniej Polski

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat, dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet świadczeń pozapłacowych (min. pakiet medyczny dla pracownika i rodziny)
  • Pracę w stabilnej organizacji, w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.