Kierownik Jakości (pomiary)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej aktualnie prowadzimy poszukiwania doświadczonego inżyniera/lidera chcącego rozwijać się na stanowisku managerskim lub osoby z doświadczeniem managerskim w obszarze pomiarów i kalibracji.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja produkcyjna, która w świetle dynamicznego rozwoju, poszukuje managera działu pomiarów i kalibracji.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie sekcją QMM (Pomiary i kalibracja), jego procesami i zasobami
  • Planowanie budżetu i monitorowanie realizacji
  • Realizacja projektów jakościowych i optymalizacyjnych
  • Pisanie programów na maszynę CMM (PC-DMIS)
  • Działania związane z SZJ i SZŚ oraz innymi systemami jak np. TPM

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w dziale jakości, produkcji, rozwoju w branży produkcyjnej w przedsiębiorstwie z wdrożonym systemem jakości zgodnym z ISO 9001
  • Znajomość rysunku technicznego i systemów pomiarowych - wymiarowanie i tolerowanie oraz interpretacja zgodnie ze standardami ISO-GPS
  • Umiejętność pisania programów pomiarowych na maszyny współrzędnościowe (PC-DMIS)
  • Znajomość GD&T oraz narzędzi jakościowych w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Benefity
  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page