Kierownik Jakości - Automotive

Michael Page

Wieluń, zagranica

Michael Page Michael Page

Dbanie o prawidłowa pracę działów jakości w tym przeprowadzanie audytów, dbanie o zespół.

Informacje o kliencie

Dla międzynarodowej organizacji z branży automotive, która w ostatnim czasie rozwijającej się przez akwizycję konkurentów biznesowych szukamy osoby na stanowisko Kierownika Jakości. Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio raportować do Dyrektora Jakości, a zakład produkcyjny znajduje się w południowej części woj. łódzkiego.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i doskonalenie wdrożonych Systemów Zarządzania
  • Dbanie o najwyższe standardy jakościowe
  • Nadzór nad jakością produkcji na poszczególnych etapach, wprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • Tworzenie i doskonalenie narzędzi wspomagających zarządzanie jakością
  • Bieżąca współpraca z kluczowymi odbiorcami i dostawcami produktów
  • Zarządzanie reklamacjami
  • Udział w audytach wewnętrznych i certyfikacyjnych
  • Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działem kontroli jakości, w firmie o profilu produkcyjnym najlepiej Automotive
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań systemowych w zakresie doskonalenia narzędzi zarządzania jakością
  • Znajomość norm: PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 14001:2005, PN-N 18001:2004,
  • Doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi, w stosowaniu standardów jakościowych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Zdolności analityczne i konstruktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i innowacji w dziale
  • Uczestnictwo w programach szkoleniowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pomoc przy relokacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wieluń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page