Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Kierownik IT

Bydgoszcz, 85-565, kujawsko-pomorskie

T Komp Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma działa w obszarze oprogramowania wspomagającego funkcjonowanie firmy w wielu obszarach. Nasze systemy wspomagają firmy w zakresie DMS, BPM, WORKFLOW i wielu innych (aplikacje indywidualne tworzone na zamówienie Klienta). Pracujemy dla kilkuset klientów, a z naszych systemów codziennie korzysta kilkaset tysięcy użytkowników.
Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym i stawiamy na dobre relacje ze współpracownikami. Wiemy, że na sukces pracujemy wspólnie, zespołowo. Działamy w branży, która wymaga od nas ciągłego doskonalenia, reagowania na zmieniające się otoczenie, a jednocześnie cenieni jesteśmy za zdrowe podejście do pracy. Zostało to potwierdzone tytułem „Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2015”.

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za pracę i rozwój działu programistycznego jednego z naszych kluczowych produktów w firmie. Najważniejsze obowiązki na tym stanowisku:

W zakresie zarządzania zespołem:
- Wsparcie procesu rekrutacji nowych programistów
- Kierowanie, zarządzanie i coaching podległych pracowników
- Stawianie celów rozwojowych i rozliczanie z ich realizacji

W zakresie działań operacyjnych:
- Bezpośrednie zarządzanie i odpowiedzialność za zespół
- Nadzór nad realizowanymi projektami
- Koordynowanie współpracy pomiędzy zespołem oraz pozostałymi działami firmy
- Raportowanie poziomu realizacji usług do Dyrektora Operacyjnego

W zakresie działań rozwojowych:
- Współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozwoju produktu
- Współpraca z działem rozwoju produktu (ciągły wzrost jakości produktu)

W zakresie działań strategicznych:
- Opracowanie strategii zapewniającej wzrost i efektywność realizowanych usług
- Odpowiedzialność za poprawne obciążenie podległych pracowników w projektach komercyjnych, procesach rozwojowych
- Zapewnienie stałego wysokiego poziomu dostarczania profesjonalnych usług poprzez wdrażanie standardów, wytycznych i procedur w tym zakresie

Oferujemy:
- Zdrowe zasady współpracy w firmie o rodzinnym, zespołowym charakterze
- Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla ciekawych firm
- Zadania umożliwiające rozwój zawodowy
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Pakiet medyczny

Wymagania

- Doświadczenie w zakresie kompleksowego rozwijania i zarządzania zespołem technicznym
- Wiedza o metodykach projektowych np. itil, agile, scrum
- Wiedza z tematu baz danych i programowania oraz działania aplikacji webowych
- Wiedza o rozproszonym procesie tworzenia oprogramowania i schematach pracy z repozytorium kodu (git, workflow)
- Znajomość zagadnień rozwoju i utrzymania oprogramowania
- Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
- Czynne prawo jazdy kat.B
- Znajomość j. angielskiego mile widziana

TKomp działa w obszarze oprogramowania wspomagającego funkcjonowanie firmy w wielu... obszarach. Nasze systemy wspomagają firmy w zakresie DMS, BPM, WORKFLOW i wielu innych (aplikacje indywidualne tworzone na zamówienie Klienta). Pracujemy dla kilkuset klientów, a z naszych systemów codziennie korzysta kilkaset tysięcy użytkowników.

Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym i stawiamy na dobre relacje ze współpracownikami. Wiemy, że na sukces pracujemy wspólnie, zespołowo. Działamy w branży, która wymaga od nas ciągłego doskonalenia, reagowania na zmieniające się otoczenie, a jednocześnie cenieni jesteśmy za zdrowe podejście do pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management