Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Sp. j.
Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych
oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Kierownik / Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • praca na budowach firmy na terenie całego kraju
  • praca może być wykonywana również na podstawie prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • wykształcenie wyższe kierunek budowlany
  • okres początkowy pracy do przyuczenia z ograniczonym zakresem obowiązków dla absolwentów lub inżynierów bez praktyk na budowach

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku( w większości generalne wykonawstwo)
  • teren działania: cała Polska i za granicą
  • samochód służbowy po okresie próbnym i przy dalszych dojazdach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek Sp.J. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A