Kierownik Inwestycji / Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Dekpol S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dekpol S.A. jest Generalnym Wykonawcą szerokiej gamy projektów budowlanych z wieloletnim doświadczeniem w branży.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy budowlanej zatrudnimy osobę na stanowisko:

Kierownik Inwestycji pełniącego również funkcję Inspektora Nadzoru Inwestorskiego na prowadzonych Inwestycjach

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),
  • Co najmniej kilku letnie doświadczenie w realizacji dużych projektów inwestycyjnych,
  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót (bez ograniczeń),
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych,
  • Umiejętności organizacyjne i planowania,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Samodzielność, dyspozycyjność, asertywności i komunikatywność,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Przygotowywanie harmonogramu wszystkich etapów procesu budowlanego (od projektu do pozwolenia na użytkowanie),
  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu przetargu na wybór projektanta oraz monitorowanie procesu projektowego,
  • Weryfikacja dokumentacji inwestycji pod względem formalnym i technicznym,
  • Czynne uczestnictwo w przetargu na wybór wykonawcy (weryfikacja ofert wykonawczych pod kątem realizacji zastosowanych rozwiązań projektowych i oferowanych cen, wprowadzenie do projektu ew. zamienników, negocjacje umowne),
  • Udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów i przychodów związanych z projektem,
  • Nadzór nad procesem budowlanym - kontrola budżetu, terminów realizacji i jakości wykonywanych prac,
  • Udział w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji,
  • Audyt projektu – sprawdzenie stanu realizowanego projektu pod kątem zgodności z dokumentacją projektową, załącznikami do umów z Klientami i oczekiwaniami Klientów,
  • Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz udział w nowych, ciekawych projektach.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prezentacja firmy

TWORZYMY CAŁOŚĆ<br/><br/>Firma powstała w 1993 r. Od początku swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka