Kierownik Hurtowni (Oddziału)

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Tychy, Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie i administrowanie całokształtem działalności podległego oddziału w oparciu o strategiczne cele firmy.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych oraz bieżącej działalności Spółki wobec kontrahentów, instytucji oraz organów państwowych.
  • Właściwe prowadzenie polityki kadrowej: współudział w naborze pracowników, planowanie, organizowanie, motywowanie i kontrolowanie pracy podległego zespołu.
  • Utrzymywanie w uzgodnionym limicie stanu zapasów magazynowych, efektywne gospodarowanie tymi zapasami oraz materiałami niechodliwymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane elektryczne, elektrotechniczne).
  • Znajomość rynku elektrotechnicznego i produktów (klienci, konkurencja, dostawcy, producenci).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Skoncentowanie na realizacji celów długofalowych, nastawienie na osiąganie wyników oddziału i cierpliwość w osiąganiu ich.
  • Umiejętność zarządzania zespołem, tworzenia pozytywnej atmosfery pracy, zarządzania czasem pracy.
  • Praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook).
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych, łatwoścć w nawiązywaniu relacji biznesowych.
  • Samodzielność, sumienność.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + motywujący system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management