Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.

Kierownik Grupy Technicznej

Krosno, podkarpackie

HUAPOL Telekom Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad prawidłową realizacją zleceń zgodnie z obwiązującymi procedurami, standardami oraz zakładanymi wskaźnikami wykonania w powierzonym obszarze
  • zarządzanie zespołem pracowników technicznych - Instalatorów i Brygadzistów
  • przygotowanie planu pracy na miesiąc bieżący i dalej, zakup materiałów drobnych
  • kontrola i raportowanie stopnia realizacji zakładanych wskaźników KPI
  • współpraca z przedstawicielami Klienta oraz Kierownikami Projektów Inwestycyjnych
  • załatwianie niezbędnych pozwoleń urzędowych na prowadzenie zleconych prac
  • umówienie, wykonania i przekazanie materiałów z wizji
  • przygotowanie wniosku i wystąpienie o zajęcie terenu
  • nadzór nad powierzonymi materiałami i narzędziami do realizacji zleceń

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o kierunkach technicznych
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników technicznych
  • podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy
  • umiejętność sporządzania grafików pracy
  • umiejętność kontrolowania pracy pracowników i motywowania do wysokiej efektywności
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz silna motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • znajomość technologii FTTH

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • dobry pakiet wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o dużych perspektywach rozwojowych w dynamicznie rozwijającej się branży

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i... utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.
W związku z dalszym rozwojem poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA ZARZĄDU - RECEPCJONISTA/TKA
NR REF.: AZ/R 02/19
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kadra zarządzająca , Praca Inne