IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kierownik Grupy Oddziałów

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania / obowiązki:

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym w strukturze rozproszonej
  • zarządzanie zespołem pracującym w poszczególnych oddziałach (Kierownik Oddziału, stacjonarni Doradcy Klientów, mechanicy, itp.)
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy oraz rozwój handlowy podległych oddziałów
  • dbałość o prawidłową koordynację pracy oddziałów
  • skuteczne motywowanie oraz wspieranie w rozwoju zespołu
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz wsparcie w pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych
  • dbanie o wizerunek firmy jako rzetelnego partnera w biznesie

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjny system premiowy
  • bogaty pakiet szkoleń oraz solidne wdrożenie do pracy
  • możliwość pracy w firmie, w której najważniejszy jest człowiek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w strukturze rozproszonej
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • umiejętności negocjacyjne oraz analityczne (znajomość P&L)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań oraz osiąganie wyniku
  • wykształcenie wyższe
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.